SSKA Stavební společnost Karviná

Home pageKdo jsme?SSKA Stavební společnost Karviná

SSK Stavební společnost Karviná

SSKA - Stavební společnost Karviná, a. s. již více než 25 let vytváří významné technické a užitné hodnoty v oblasti stavebnictví. Jsme progresivní stavební firma s pevným postavením na trhu Moravskoslezského kraje. Abychom uspokojili přání a požadavky našich klientů v co nejširší míře, využíváme v oblasti stavebnictví nové trendy a zavádíme inovativní technologie.

Přichází doba, kdy Vy, naši zákazníci, požadujete celkový servis Vašeho záměru. A právě kvůli Vám rozvíjíme a zdokonalujeme nabídku služeb tak, abychom co nejvíce uspokojili Vaše potřeby. Díky rostoucím požadavkům a tlaku na získání profesionálních služeb na co nejvyšší úrovni jsme se rozhodli řešit Vaše záměry komplexně.

Naše aktivity jsme rozšířili o developerskou činnost. Nejrozsáhlejším projektem v této činnosti je příprava technické a dopravní infrastruktury pro stavební pozemky na výstavbu rodinných domů v lokalitě Černý les v Karviné - Ráji. Naší filozofií zůstává i nadále se vší profesionalitou realizovat Váš záměr a cíl.

Vše realizujeme na jednom místě v Centru stavebních služeb v Petrovicích u Karviné, které je svou koncepcí a přístupem k zákazníkovi ojedinělou institucí v našem regionu.

Kdo jsme?

Projekt Apartmány na Čeladné vznikl jako projekt propojující činností dvou mateřských společností SSKA Stavební společnost Karviná a SSKA Reality, které na českém stavebním a realitním trhů působí jíž více jak 30 let.

" class="mapping-frame" allowfullscreen="" loading="lazy" referrerpolicy="no-referrer-when-downgrade">